Nagrade

Festival Nova svetlost 2012

04.04.2011

Festival Nova svetlost 2011

31.03.2011 - 02.04.2011

GRAND PRIX 2011

School and Songs

Kod filma: RP501180
Red Production
Broj prikaza: 2668
Festival 2011

GRAND PRIX 2011

Shinjuku

Kod filma: RP404208
Andrej Godjevac
Broj prikaza: 2719
Festival 2011

Pohvaljen film

Dance With The Wind

Kod filma: RP429214
Ivan Cvetković
Broj prikaza: 927
Festival 2011

Pohvaljen film (najbolji film sa radionice)

Oslobađanje

Kod filma: RP290257
Jelena Djokic
Broj prikaza: 1082
Festival 2011

Festival Nova svetlost 2010

31.03.2010 - 02.04.2010

Grand Prix 2010

Muski film

Kod filma: RP468233
Goran Dimic
Broj prikaza: 2814
Festival 2010

Pohvaljen

Liberte, Egalite, Fraternite

Kod filma: RP409499
Danijel Cavic
Broj prikaza: 1218
Festival 2010

Festival Nova svetlost v.2.09

30.03.2009 - 03.04.2009

Grand prix 2008/2009

The Day Before Tomorrow

Kod filma: RP135791
Yasser Bakhtiari Raad
Broj prikaza: 5986
Festival 2008/2009

Pohvaljen film 2008/2009

Pank Magacin

Kod filma: RP348192
Vladimir Novosel
Broj prikaza: 1535
Festival 2008/2009

Pohvaljen film 2008/2009

Happy Together

Kod filma: RP121015
Marija Krstic
Broj prikaza: 1290
Festival 2008/2009

Pohvaljen film 2008/2009

Noj

Kod filma: RP467470
Marija Krstic
Broj prikaza: 1439
Festival 2008/2009

Pohvaljen film 2008/2009

Mamurluk

Kod filma: RP108034
Milan Veljkovic
Broj prikaza: 1446
Festival 2008/2009

Pohvaljen film 2008/2009

Ljubav prema kameri

Kod filma: RP403507
Goran Dimic
Broj prikaza: 2678
Festival 2008/2009

Festival Nova svetlost

13.09.2007 - 15.09.2007

Grand Prix

Senka

Kod filma: RP899985
Igor Coric
Broj prikaza: 2314
Festival 2007

Najbolji animirani film

Mozak je napustio zgradu

Kod filma: RP585450
Zeljko Katanic
Broj prikaza: 2506
Festival 2007

Najbolji video art i eksperimentalni film

Od crnog do belog iznutra

Kod filma: RP901899
Natasa Vujkov
Broj prikaza: 1743
Festival 2007

Najbolji kratki dokumentarni film

Rudnica

Kod filma: RP576465
Dejan Vasiljevic
Broj prikaza: 1515
Festival 2007

Najbolji kratki igrani film

Cesma

Kod filma: RP839708
Milos Milosevic
Broj prikaza: 2103
Festival 2007

Najbolji film snimljen kamerom mobilnog telefona

Karate skola

Kod filma: RP652236
Antoan Stefan Sojat
Broj prikaza: 1543
Festival 2007

Najbolji film snimljen kamerom mobilnog telefona

Malisha

Kod filma: RP908026
Dejan Vasiljevic
Broj prikaza: 1888
Festival 2007

Specijalna nagrada - Internet Hit!

Muki zna kako

Kod filma: RP670056
Dusan Tomic
Broj prikaza: 1778
Festival 2007

Specijalna nagrada - Apple IMC Srbija

Nekoliko stvari koje mozes da uradis u sumi

Kod filma: RP841420
Radio TeLeVIZIJA DVORISTE 1 RTD1
Broj prikaza: 1461
Festival 2007

Specijalna nagrada - Telekom Srbija

Vuk ujeda

Kod filma: RP846940
Marko Kovac
Broj prikaza: 4889
Festival 2007